Kontakt

Ledergruppen

Banedrift as har spesialistkompetanse innen drift og bygging av jernbaner og sporveier.

Atle Eriksen

Daglig leder

Mobil 975 51 215
E-post: atle@banedrift.no

Atle Larsen

Markedssjef

Mobil 480 72 277
E-post: al@banedrift.no

Geir Erbo Rougthvedt

Senior Prosjektleder

Mobil 412 65 407
E-post: geir@banedrift.no

Merete Been Wilhelmsen

HMS/Kvalitet/IT

Mobil 928 06 911
E-post: merete@banedrift.no

Gry L. Eriksen

Personal/Regnskap

Mobil: 971 05 812
E-post: gry@banedrift.no

Øvrige personer du kan ta kontakt med i Banedrift AS:

Rolf Abrahamsen

Prosjektleder

Mobil 922 46 272
E-post: rolf@banedrift.no

Steinar Brenne

Prosjektleder

Mobil 916 59 341
E-post: steinar@banedrift.no

Magnus Persson

Anleggsleder Vegetasjonsrydding

Mobil 917 58 377
E-post: magnus@banedrift.no

Frank Melby

Anleggsleder Bane/Anlegg

Mobil 975 51 288
E-post: frank@banedrift.no

BANEDRIFT AS

Org nr: 998786908

Besøksadresse/Postadresse:
Tomteveien 33C
1618 Fredrikstad

 

Telefon sentralbord: 69 87 70 10

Kontakt oss